O nas

Jesteśmy grupą pionierów na polskim rynku, wprowadzających innowacyjne produkty na bazie nanotechnologii. Posiadamy w swoim asortymencie tak znakomite produkty jak NANO SILVER AEROSOL SANITIZER 

ZYSKPLANET to przede wszystkim idea tworzenia nowych standardów sprzedaży i obsługi Klienta. Priorytetem naszej firmy jest sprzedaż najlepszej jakości produktów oraz dążenie do długofalowej relacji.

Efekty naszej pracy zostały już docenione na największym polskim portalu sprzedażowym – uzyskaliśmy 100% zadowolonych Klientów! 

Nasz zespół składa się z ambitnych osób, w pracy kierujących się przede wszystkim sercem. Traktujemy Klientów i Kontrahentów, tak jak sami chcielibyśmy być traktowani. Z tego powodu rozpieszczamy różnymi bonusami i niespodziankami. Dla Gości naszej strony przygotowaliśmy specjalny kod rabatowy, który umożliwia zaoszczędzić dziesięć procent przy zakupie w naszym sklepie internetowym [KOD: NANO]

DLACZEGO MY?

Stawiamy na Twoja zadowolenie

Posiadamy najlepsze produkty, które bronią się swoją jakością i skutecznością działania. Gwarantuje to zadowolenie naszych Klientów. Dodatkowo ciągle poszukujemy nowych sposobów, by usatysfakcjonować właśnie Ciebie!

Oferujemy najlepsze ceny!

Dzięki współpracy z producentem, możemy zaoferować najlepsze warunki cenowe i najbardziej atrakcyjne okazje. Wśród nich znajdują się m.in. darmowe produkty testowe.

Jesteśmy dystrybutorem produktu NANO SILVER AEROSOL SANITIZER dlatego dysponujemy specjalnymi bonusami dla hurtowników.

Bezpieczne zakupy

Wiemy jak ważne jest bezpieczeństwo Twoich danych osobowych, dlatego zapewniamy, że są chronione i wykorzystywane wyłącznie w celu realizacji zakupów. Transakcje w naszym Sklepie są szyfrowane połączeniem SSL, które daje pewność, że przekazane w formularzu Twoje dane, są bezpieczne!